logo Henglewscy
Newsletter 07 - luty 2021      wersja online
Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszamy na najświeższą porcję nowości oraz promocji, które mogą Państwa zainteresować! :)Struny skrzypcowe Warchal - AMBER

NOWOŚĆ! Struny skrzypcowe Warchal - AMBER - komplet

Komplet strun Amber został opracowany z myślą o uzyskaniu jakości brzmienia najlepszych strun jelitowych bez jakichkolwiek zaburzeń stroju. W zestawie AMBER zastosowano W­Core® - całkowicie nowy materiał rdzeniowy opracowany przez zespół Badań i Rozwoju firmy Warchal.

Brzmienie strun jest bogate i ciepłe. Struna E z zestawu AMBER jest oparta na podstawie najnowszego, unikalnego rozwiązania. Elastyczność struny została zwiększona dzięki czemu nastąpiła znaczna poprawa brzmienia oraz całkowicie zniwelowano charakterystyczne świszczenie.

WIĘCEJ

PROMOCJA! Struny wiolonczelowe Pirastro Perpetual TOOLBOX (zestaw 6-strun) - oferta limitowana

Struny Pirastro Perpetual charakteryzują się dużą elastycznością i niezwykłym spektrum tonalnym: od słodkiego, ciepłego brzmienia po czystą nieskończoną moc gdzie wszystko jest możliwe. Jednocześnie zapewniają bardzo skupiony i czysty dźwięk. Naturalne walory i barwa każdej wiolonczeli są wzmocnione przez intensywność strun.

Podczas tworzenia strun zespół Pirastro skoncentrował się wykorzystaniu takich materiałów by skrócić czas układania się strun na instrumencie. Technicy przeprowadzili imponującą ilość badań
i analiz, aby każdy instrumentalista był zadowolony.

Zachęcamy do testowania!
Zestaw zawiera 6 strun w cenie 4:

  • A soloist medium
  • A soloist strong
  • D soloist medium
  • G Edition medium
  • C soloist medium
  • C Edition strong

Struny wiolonczelowe Pirastro Perpetual TOOLBOX
WIĘCEJKalafonia LEATHERWOOD Bespoke-kontrabasowa AMBER RANGE

Kalafonia LEATHERWOOD Bespoke-kontrabasowa AMBER RANGE

Dla uzyskania pełnego nasmarowania smyczka, zaleca się zakup dwóch kalafonii o różnych gradacjach np. 20% + 50%, lub 30% + 60%.

Kalafonia kontrabasowa The Amber Range stanowi optymalną kombinację lepkości, przyczepności
i wszelkich aspektów związanych z prowadzeniem smyczka oraz związanymi z tym walorami brzmieniowymi. Dzięki zróżnicowanym recepturom, kontrabasiści mogą dobierać kalafonie o odpowiedniej charakterystyce, dla uzyskania konkretnych właściwości brzmieniowych
i odpowiedniego komfortu gry.
Kalafonie Amber Range o różnych twardościach można mieszać, stosując je do smarowania tego samego smyczka w celu osiągnięcia optymalnych rezultatów. Np. można zastosować kalafonię o 20% twardości jako bazę, a następnie dodać od czasu do czasu kalafonii o 50% twardości, dla uzyskania lepszej przyczepności. Kalafonie Amber Range zawierają składniki o niskim stopniu ulatniania, dzięki czemu ich właściwości nie ulegają pogorszeniu po dłuższym czasie przechowywania w normalnych warunkach.

Gradacja 20%
Gradacja 30%
Gradacja 50%
Gradacja 60%
Polecamy również:
Podstawka drewniana w kształcie wiolonczeli
NOWOŚĆ! Podstawka drewniana w kształcie wiolonczeli
56 PLN
KUP TERAZ
Broszka skrzypce w kolorze starego złota


NOWOŚĆ! Broszka skrzypce w kolorze starego złota
24 PLN
KUP TERAZ
Poduszka ARTINO Magic Pad
Poduszka ARTINO Magic Pad
30.92 PLN
KUP TERAZZestaw Kubków Adagio
Zestaw Kubków ,,Adagio”
104.10 PLN
KUP TERAZ
Gdzie nas znaleźć ?
NASZE SKLEPY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
facebook Henglewscy    instagram Henglewscy    youtube Henglewscy    mail Henglewscy   
Wiadomość wysłana przez Sprzedaż akcesoriów i narzędzi lutniczych R.N. Henglewscy z siedzibą w Poznaniu, adres: ul. Grotkowska 17, 60-176 Poznań. NIP: 7791022029, REGON: 632101453.

Otrzymujesz od nas informacje ponieważ zapisałeś się na nasz Newsletter lub dokonałeś zakupu w naszym sklepie internetowym. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości klikając wypisz się.