Newsletter 23 - październik 2021 wersja online       

logo
SKRZYPCE |ALTÓWKA |WIOLONCZELA |KONTRABAS |GITARA

Struny skrzypcowe SAVAREZ Corelli SOLEA
 

Różnorodne wymagania muzyków pchnęły firmę Corelli do badań nad jak najlepszą jakością strun. Struny CORELLIS SOLEA to precyzyjnie obliczone proporcje najnowszych surowych materiałów tworzących atrakcyjną strukturę struny.

Pod smyczkiem, sprężystość struny sprawia, że gra nigdy nie była tak łatwa jednocześnie nie tracąc na jakości dźwięku. Idealnie wyprofilowana sztywność struny umożliwia wydobycie najmniejszych niuansów pomiędzy dźwiękami; szerokie spektrum barwowe a także szybką reakcję zmiany dynamiki.

Struna E stworzona jest z bardziej sprężystej stali z domieszką włókien węglowych. Dzięki temu struna jest trwalsza, dźwięk nie jest agresywny ani świszczący.

Owijka strun A, D i G natomiast wykonana jest z podwójnej warstwy surowych materiałów z syntetycznym multifilamentowym rdzeniem (polymer). Połączenie to sprawia, że struny są elastyczne i dają jasny i bogaty dźwięk.Struny skrzypcowe SAVAREZ Corelli SOLEA293.03 PLN 263.71 PLNPOLECAMY

Krążek Black Hole
Krążek Black Hole
52.33 PLN
KUP TERAZ

Torba czarna The Chopin Bag
Torba czarna "The Chopin Bag"
50.03 PLN
KUP TERAZ

Batuta Mollard seria E - 16
Batuta Mollard seria E - 16"
169 PLN
KUP TERAZ

Podpórka skrzypcowa VIVA DIAMOND
Podpórka skrzypcowa VIVA DIAMOND
218.38 PLN
KUP TERAZ

 
praca Henglewscy Luboń
 

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 61-868-48-48 lub do przesłania swojego CV na adres mailowy henglewscy@henglewscy.com.pl!

 
 
Gdzie nas znaleźć ?
NASZE SKLEPY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
facebook Henglewscy    instagram Henglewscy    youtube Henglewscy    mail Henglewscy   
Wiadomość wysłana przez Sprzedaż akcesoriów i narzędzi lutniczych R.N. Henglewscy z siedzibą w Poznaniu, adres: ul. Grotkowska 17, 60-176 Poznań. NIP: 7791022029, REGON: 632101453.

Otrzymujesz od nas informacje ponieważ zapisałeś się na nasz Newsletter lub dokonałeś zakupu w naszym sklepie internetowym. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości klikając wypisz się.